Şenocak’ta Dikey ve Yatay Şişe Soğutucu Ürünleri

Şişe soğutucu ürünleri cafe, restoran, büfe ve marketlerin ihtiyaçlarına göre farklı tasarım ve boyutlarda tercih edilebiliyor. Şenocak’ın geniş ürün yelpazesinde farklı modellerde yatay ve dikey şişe soğutucu ürünleri bulunuyor. Yatay şişe soğutucular kayan cam kapaklı veya tek blok kapaklı şişe soğutucu olmak üzere ikiye ayrılıyor. Dikey şişe soğutucular tek, çift veya 3 kapılı modellerinin yanı sıra önü açık şişe soğutucu modelleri de ürün ve içeceklerin teşhiri amaçlı kullanılabiliyor.

Şenocak Şişe Soğutucu Modelleri Düşük Enerjiyle Tasarruf Etmenizi Sağlar

Yeni nesil Şenocak şişe soğutucu ürünleri, teknolojisi sayesinde düşük enerji tüketimiyle verimli kullanımı garantilemenin yanı sıra tasarruf etmenizi sağlıyor. %60’a varan daha verimli enerji kullanımı ile Şenocak şişe soğutucu ürünleri hem bütçenize hem çevreye dost.

Şişe Soğutucu Ürünleri ÖTV İndirimiyle Şenocak’ta

Şişe soğutucu ürünleri 30 Eylül’e kadar ÖTV indirimi ve 9 taksite kadar peşin fiyatına kampanyalarıyla Şenocak’ta! Sizde bu özel fırsatları kaçırmamak için hemen şişe soğutucu ürünlerine göz atın. Şişe soğutucunuzu 30 Eylül’e kadar alın ve ÖTV ödemeyin.