Her Gün Yeniden Yazdığımız
Bir Başarı Hikayesi…

Şenocak

Şenocak adı, 102 yıldır kalite, güvenilirlik ve uzun ömürlükle biliniyor. Şenocak, yenilikçi teknolojisi ve üretimde kaliteli malzemelerin birleşimiyle tüm ürünlerinde uzun süreli kullanımı garantilemenin yanı sıra düşük enerji tüketimi ile de tasarruf etmenizi sağlıyor.

[ess_grid alias=”hakkimizda”]

Bir Asırdır Güvendiğiniz Kalite

Türkiye’nin ilk ticari tip soğutucu üreticisi Şenocak şirketi, 1915 yılından bu yana azimli, çalışkan ve yenilikçi tutumuyla ülkemizdeki her bakkal, market, kafe, restoran ve ticarethaneye girmeyi başarmıştır.

Şenocak, soğutucu ve dondurucu üretiminde en geniş ürün yelpazesine sahip olmanın yanı sıra satış sonrası servis konusunda da Türkiye’nin en güvenilir şirketlerinden biri olmayı başarmıştır.

Bir asırlık tecrübesiyle en kaliteli ürünleri en iyi fiyatla, mükemmel hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle sunan Şenocak markası, Afrika, Orta Doğu, Avrupa ve Asya’da 78 ülkede yaklaşık 700 farklı kurumsal şirkete ihracat yaparak soğutucu pazarında bir dünya markası olmanın gururunu yaşıyor.

Vizyon

Yiyecekleri koruyup gıda israfının önüne geçmek istiyoruz. Şenocak olarak herkesin sevdiği ve ihtiyacı olan gıdalara tam kalitesiyle erişebildiği bir dünya istiyoruz. Çocuklarımız için hormonsuz gıdaların olduğu bir gelecek hayal ediyoruz.

Misyon

Şenocak olarak 100 yılın üzerindeki tecrübemizle soğutmaya hükmediyoruz. İnsanlar, sevdikleri lezzetlere her zaman aynı güzellikte ulaşabilsin diye koruyup saklamak bizim hayat amacımız.

Şenocak

100 yılı aşkın süredir soğutucu ve derin dondurucularda lider

Tüm üretim aşamalarında düşük karbon ayak izi, çevreye duyarlı yalıtım malzemeleri

Çevreye duyarlı gaz ve %60 ‘a kadar daha verimli enerji kullanımı

Yeni nesil “yeşil” soğutucularda kullanılan tüm malzemeler geri dönüştürülebilir

Yüksek teknoloji sayesinde düşük ses seviyesi ile çevreye rahatsızlık vermez

Bakım gerektirmeyen kondansatörler, elektrikli motorlar, hava akımı optimizasyonu

Tüm iklim koşullarında yüksek performans ile uzun süre tazelik sağlar

[zoomtimeline mode=”mode-yearslist” post_type=”timeline_items” date_format=”Y” skin=”skin-light” order_by=”date” order=”asc” desc_length=”300″ strip_shortcodes=”on” strip_html=”on” item_width=”300″ item_height=”400″ mode_slider_variation_content_position=”top” mode_slider_variation_hexa_mode=”inshow”]