Derin Dondurucu Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Uzun vadede A+, A++ ürünler tercih edilmelidir. Ürün portföyümüzde bulunan A+, A++ ürünleri ile nihai tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik geniş ürün yelpazemiz bulunmaktadır.

Uzun vadeli garanti süresi sağlayan marka ve ürünleri tercih etmeye özen gösterilmelidir. A+, A+ Dual (çift modlu), A++ ürünlerde 5 yıl garanti uygulanmaktadır.

Elektrik kesintisindeki saklama süresi diğer bir önemli bir noktadır. Kesinti sonrası ürünlerin şoklanması için kullanılacak elektrik sarfiyatının yüksek olması nedeniyle elektrik tasarrufu yapmak istiyorsanız, uzun süre saklama kapasitesine sahip derin dondurucular tercih edilmelidir.

Ürünlerde kullanılan kaliteli parçalar, komponentler ve uzun süren Ar-Ge çalışmalarıyla birlikte muhafaza süresi her geçen dönem arttırılmaya yönelik çalışmalar yapılmaktadır.

Derin dondurucunun buzlanmaması ve karlanmaması gerekir.

Şenocak adı, 102 yıldır kalite, güvenilirlik ve uzun ömürlükle biliniyor. Şenocak, yenilikçi teknolojisi ve üretimde kaliteli malzemelerin birleşimiyle tüm ürünlerinde uzun süreli kullanımı garantilemenin yanı sıra düşük enerji tüketimi ile de tasarruf etmenizi sağlıyor.

Türkiye’de 230 ‘dan fazla yetkili servis ağıyla en iyi hizmeti sunmaya önem verilmektedir.